Halı Yıkama,Halı Yıkama Ankara

 

EVCİL HAYVAN BULUNAN EVDE HALI BAKIMI

 

Evcil hayvan bulunan evlerde temizlik normal evlere göre daha zordur ancak o tatlı güzel sadık canlılar için bu zorluğu çekmek bence normaldir ve buna değer. Halı ve evcil hayvan çok zordur aslında evde evcil hayvan bakımı oldukça sıkıntılı hem onlar için, hem sizin için doğal ortamlarında daha mutlu olduklarını düşünmekteyiz.

Halı bakımında neler yapılabilir peki normal bir evde haftada 3-4 kez elektirik süpürgesi kullanmak yeterliyken evcil hayvan bulunan bir evde en az haftada 6-7 yani haftanın hergünü temizlik yapılması gerekir çünkü evcil hayvanların kılları heryerde uçuşmaya başlar aksi bir durumda. Halılarınızı süpürmenin dışında halınızda evcil hayvanınızın pati izleri gibi bir sürü leke oluşacaktır en az 3 ayda bir halı yıkama gerçekleşmesi gerekir. Bunu evde sizin yapmanız mümkün değil bu işin kışı var, yağmuru var, bu durumda da biz devreye giriyoruz evcil hayvanlarınızın kirlettiği halıları biz profesyonel ekipmanımız ve kadromuzla temizliyoruz bizim için çocuk oyuncağı olan bu işi sizin yapmanız çok zordur.

Halı yıkama ankara da son zamanlarda çok fazla evcil hayvan bakımı olduğunu fark ettik. Halıyı sadece yıkamak zaten sağlıklı değildir dikkat edin kullanılan şampuan makine bunlar önemli x firma sadece tek fırçayla yerde yıkama yaparken biz 12 fırçayla halınız yere değmeden halı yıkama yapıyoruz. Halınızı aldığımız araç kullandığımız etiket herşeyin bir maliyeti var, sıradan ürünler değildir hiç biri.