Halı Yıkama,Halı Yıkama Ankara

Stor Perde Yıkama

 

Ankara Stor Perde Yıkama olarak stor perde yıkama işlemlerini profesyonel makinelerle ve uzman kadromuzla garantili bir şekilde yapıyoruz.Kadınların korkulu rüyası perdelerinin kirlenmesi ve yıkama işlemidir. Kullandığımız stor perdelerin uzun bir süre ilk aldığımız günkü gibi kalmasını sağlamak için perde imalatında kullanılan kumaşın özelliklerini çok iyi bir şekilde kavramamız gerekmektedir.

Bunun için perdeyi yapan firmadan kullanım talimatlarının yanında, nasıl temizleyeceğimizi de öğrenmek gerekmektedir. Kumaşlar ve malzemelerin cinslerine göre farklı yıkanabilirlik özellikleri vardır. Bunlar hassas yıkama ayarında ve  30 derecede yıkanabilmekteler. Bazı perdeler sadece kuru temizleme yapılabilirler. Perdeler de kullanılan mekanizmaların bakımı için ve temizlik dönemlerinde sökülüp geri montajı için bu konuda hizmet veren bir firma bulmamız gerekmektedir. Zaman aralığı olarak 15-20 günde bir perdelerin elektrikli süpürge ile ya da toz fırçaları ile tozunun alınması gerekmektedir. Bu sayede perdelerin yıkanma zaman aralığı uzatılmış olur. Böylelikle perdenin ömrü uzatılır. Çünkü sık yıkamak perdenin deforme olmasına neden olmaktadır. 

Perdeler ağartıcı özelliği bulunan deterjanlar veya diğer temizlik malzemeleri ile yıkanmamalıdır. Ağartıcı ürünler kumaşta deformasyona ve renklerinin solmasına neden olur. Bu da bizim için üzücü bir olay olur. Bu yüzden bu konuda dikkat etmeliyiz. Viskon, ipek, şönil ve tafta gibi kumaşlar ise yalnızca kuru temizleme ile temizlenebilir. Diğer temizleme yöntemleri perdeler büyük derece hasar verebilir. Perdeye en fazla zarar veren etkenlerden biri de direkt olarak perdeye gelen güneş ışığıdır. Perdeleri güneş ışığından koruyabilmek için ayrıca güneşlik görevi görecek ek perdeler de kullanılması gerekmektedir.

Perde yıkama günümüz şartlarında yıkanması sökülmesi ve takılması zor bir hale gelmiştir. Bu yüzden perde yıkama firmaları sektörde bulunmaya çoğalmaya başlamıştır.Ankara perde yıkama bu firmalar arasında öncü yenilikçi olma özelliğinde bir firmadır. Her türlü perdeleriniz stor perde tül perde zebra perde jaluzi perde yıkama işlemleriniz garantili bir şekilde yapmaktadır.Sizlerde bu ayrıcalıklı fiyatlardan yararlanmak istiyorsanız sizlere bir telefon kadar yakınız.

Ankara'nın her semtine ücretsiz servis imkanı ile hizmet vermekteyiz.Perdeleriniz ilk günkü güzelliğine ve zarafetine kavuşmuş olarak sizlere teslim ediyoruz. İstenildği takdirde firmamız personelleri sökme ve takma işlemlerinide yapmaktadır.