Halı Yıkama,Halı Yıkama Ankara

Yatak Yıkama

 

Profesyonel ekiplerimiz yataklarınızdaki istenmeyen görünümlerden kurtulmak ve yüzeylerine hiçbir zarar vermeden bunu başarabilmek, tamamen kuru olarak sizlere teslim etmekteki hedeflerimiz ile çalışmaktadırlar. Yatağınıza vişne suyu, çikolata, çay kahve suyu lekesinin işlediğini düşünün. Hepsi için standart bir temizleyici yerine lekeye uygun temizlik ürününü sizler için önceden düşündük. Sadece görünen lekelerde değil, mikropların barınmaması, alerjik hastalıklara kapılmamanız için anti bakteriyel hijyenik ortamın oluşturulması için bizlere sonuna kadar güvenebilirsiniz.
Vakumlama tekniği yüksek oranlarda sonuç veren özellikle saç artıkları, çeşitli kirler için kuru temizleme alanına giren bir tekniktir. Lekenin ve yatağın kumaş yapısının incelenmesinden sonra karar verilmesi daha sağlıklı olacaktır.
Yataklarınızdaki idrar, sigara dumanı yada bazı kötü kokuların çıkartılması içinde bu yöntem tercih edilebilir. Şartlar uygunsa kirleri yüzeyden atmamızı sağlayan bazı temizleyicileri önceden kullanmamız gerekebilir. Önemli olan sıvı ağırlıklı değil, köpüklü temizleyiciler ile suyun tamamen yatağa geçmesinin önüne geçilmesi ile derinlere sıvının işlenmemesini sağlamaktır. Yatağın en derin bölgelerinde bile sular olsa ile tamamen çekip alacak sistemlere sahibiz ve bizleri tercih edebilirsiniz.